Spis alfabetyczny

Meble

Dotychczas Nasza Firma specjalizowała się głównie w produkcji schodów z drewna, parapetów i blatów roboczych. Wraz z dynamiką rozwoju rynku bardzo szybko poszerzyliśmy zakres świadczonych usług o sprzedaż i montaż: podłóg drewianych, drzwi wewnętrznych i zewnętrznych.

Dziś, dzięki wzbogaceniu parku maszynowego o nowoczesne maszyny stolarskie produkcja mebli stała się nie tylko szybsza, ale i wpełni profesjonalna. Tworzymy wszystko to, czego nie mogą zrobić inni, dlatego też nic nie jest dla nas ograniczeniem.

W zależności od życzenia klienta wykonujemy meble z drewna litego, ale i z płyt: MDF, DF i płyty wiórowej. Zalres usług obejmuje: pomiar wnętrza, stworzenie projektu w programie, w którym dzięki swej najnowszej tecnologii potrafimy zobrazować każdy najmniejszy element przyszłego mebla. Kolejny etap to produkcja zwieńczona montażem u klienta. Przy produkcji mebli bazujemy na dodatkowyc elementach najwyższej jakości (prowadnice, systemy przesuwne, pozostałe akcesoria), które są gwarancją funkcjonalności i trwałości produktu na lata.

Meble – pojęcie bardzo szerokie. Taka sama jest nasza oferta. Tworzymy: meble kuchenne, zabudowy stałe, meble do jadalni (stoły), do sypialni (łóżka, szafki), meble łazienkowe. Oferujemy również usługi z zakresu renowacji starych mebli.

Drogi Kliencie – nie trzeba budować nowego domu, aby móc sprawić sobie wiele przyjemności wymieniając kilka elementów wnętrza.

Jeśli chcą Państwo wykończyć swoje cztery kąty kompleksowo i profesjonalnie zapraszamy do skorzystania z naszyc usług.

Wizualizacja projektu:

Spis alfabetyczny