Spis alfabetyczny

balustrady

Zadaniem balustrad wewnętrznych jest zapewnienie bezpieczeństwa osobom przebywającym w domu i korzystającym ze schodów. Balustrada nie musi i nie powinna służyć tylko do celów bezpieczeństwa, ale należy traktować ją również jako element wystroju. Warto żeby balustrada była przede wszystkim atrakcyjna, która wraz ze schodami stanowić będzie główny element dekoracyjny w naszym domu. Balustrady mogą być wykonane z różnych materiałów. W szczególności polecamy:

1. Balustrady drewniane, które mogą być wykonane w połączeniu z innymi materiałami jak szkło czy stal. Dzięki możliwością jakie daje nam obróbka CNC oraz szeroki zakres usług CNC mamy możliwość wykonania balustrady drewnianej, również w bardziej innowatorskim wydaniu.

2. Balustrady szklane, bardziej nowoczesne, nadające charakter wnętrzu, które mogą być zaaranżowane w różny sposób – bardziej tradycyjnie wykończone pochwytem drewnianym bądź w formie całej tafli szklanej łączącej dolny bieg schodów z górnym.

3. Balustrady stalowe ze stali nierdzewnej lub ze stali wycinanej laserowo i malowanej proszkowo na dowolny kolor. Należy pamiętać, że każde wnętrze jest inne, dlatego wybór odpowiedniej balustrady uzależniony jest od Państwa upodobań. Style jak i materiały z jakich może być wykonana balustrada można dowolnie mieszać tak by balustrada spełniana Państwa oczekiwania.

Spis alfabetyczny