Spis alfabetyczny

Meble

Dotychczas Nasza Firma specjalizowała się głównie w produkcji schodów z drewna, parapetów i blatów roboczych. Wraz z dynamiką rozwoju rynku bardzo szybko poszerzyliśmy zakres świadczonych usług o sprzedaż i montaż: podłóg drewnianych, drzwi wewnętrznych i zewnętrznych.

Dziś, dzięki wzbogaceniu parku maszynowego o nowoczesne maszyny stolarskie produkcja mebli stała się nie tylko szybsza, ale i w pełni profesjonalna. Tworzymy wszystko to, czego nie mogą zrobić inni, dlatego też nic nas nie ogranicza.

W zależności od życzenia klienta wykonujemy meble na wymiar z drewna litego, ale i z płyt: MDF, HDF i płyty wiórowej. Zakres usług obejmuje: pomiar wnętrza, stworzenie projektu w programie, w którym dzięki swej najnowszej technologii potrafimy zobrazować każdy najmniejszy element przyszłego mebla. Kolejny etap to produkcja zwieńczona montażem u klienta. Przy produkcji mebli bazujemy na dodatkowych elementach najwyższej jakości (prowadnice, systemy przesuwne, pozostałe akcesoria), które są gwarancją funkcjonalności i trwałości produktu na lata.

Meble jest to pojęcie szerokie, tak jak nasza oferta dostosowana do klienta by w jak najmniejszych szczegółach spełnić oczekiwania klienta. Tworzymy: meble kuchenne, zabudowy stałe, meble do jadalni (stoły), do sypialni (łóżka, szafki), meble łazienkowe. Oferujemy również usługi z zakresu renowacji starych mebli.

Jeśli chcą Państwo wykończyć swoje cztery kąty kompleksowo i profesjonalnie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Wizualizacja projektu:

Spis alfabetyczny