Usługi stolarskie

Drewno to uniwersalny materiał, który chętnie stosowany jest w konstrukcjach oraz wykończaniu wnętrz. Jednak każdy kawałek drewna, aby mógł być odpowiednio wykorzystany należy go odpowiednio obrobić.

Dzięki ciągłym inwestycjom w nowoczesne obrabiarki oraz wprowadzenie oprogramowania CAD, CAM oraz PDM oprócz gotowych produktów oferujemy również frezowanie CNC. Park maszynowy pozwala nam obrabiać elementy w 5-ciu osiach oraz detal wielkości 180x1360x5500 (wysokość x szerokość x długość). Dzięki zastosowaniu narzędzi najwyższej jakości z węglików spiekanych oraz diamentu jesteśmy w stanie obrabiać drewno lite, surowce drewnopochodne, laminaty (w tym wysokociśnieniowy laminat na blaty). Dla branży meblarskiej oferujemy frezowanie frontów MDF we wszystkich wzorach oraz 3D.

Oferujemy usługi CNC:

  • Cięcia
  • Strugania
  • Frezowania
  • Szlifowania
  • Lakierowania
  • Obróbki CNC
Obróbki CNC

Cięcie i oklejanie płyty meblowej Łódź

W ostatnich latach popularnością cieszą się meble wykonywane na zamówienie, dopasowane do specyfiki pomieszczenia i potrzeb właścicieli. Precyzyjne wykonanie mebli nie tylko skutkuje ich doskonałym wyglądem, ale także funkcjonalnością – są trwałe, dopasowane do siebie w zestawie, umożliwiają bezproblemowy, szybki i łatwy montaż. Drew-wood, doświadczony producent wyrobów drewnianych, takich jak schody, parapety, altany, drzwi, meble i inne, proponuje cięcie i oklejanie płyty meblowej - Łódź i okolica.

Nasz zakład stolarski zapewnia profesjonalne doradztwo, terminowość, szybką realizację usługi. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, realizując wymagania klienta. Korzystamy z nowoczesnego, sprawdzonego parku maszynowego i umiejętności naszych wykwalifikowanych pracowników, dzięki czemu cięcie i oklejanie płyty meblowej jest dokładne i fachowe.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu z nami. Zapewniamy atrakcyjne, konkurencyjne ceny cięcia i oklejania płyty meblowej dla klientów z Łodzi i nie tylko. Wybierając naszą firmę, mają Państwo pewność, że płyty meblowe zostaną wykonane dla Państwa zgodnie z przekazanymi wymiarami i preferencjami.

Cięcie i oklejanie płyty meblowej Łódź
Cięcie i oklejanie płyty meblowej Łódź